Wywóz odpadów budowlanych w Poznaniu

Wywóz odpadów, szczególnie tych wielkogabarytowych, sprawia mieszkańcom wiele problemów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów postanowiliśmy włączyć do oferty propozycję wywozu odpadów na terenie Poznania i jego najbliższych okolic. Firma City-Recykling swoją działalność opiera przede wszystkim na terminowości i solidności. Zawsze staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wywozimy odpady powstałe zarówno przy pracach remontowo-budowlanych, jak i pochodzących z innych źródeł. Transportujemy także przedmioty wielkogabarytowe (np. niepotrzebne meble). Jako firma działająca według zasad ekologii, podjęliśmy współpracę z podmiotami zajmującymi się recyklingiem odpadów.

Głównym polem naszej działalności jest stolica wielkopolski oraz pobliskie miejscowości. Zaufanie klientów zdobywamy wciąż podwyższając jakość usług wywożenia śmieci oraz próbując dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Poznania i okolic do współpracy!

Wywóz odpadów Poznań może sprawić mieszkańcom wiele problemów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu mieszkańców firma City-Recykling postanowiła zamieścić w swojej ofercie usługę wywozu odpadów na terenie Poznania i okolic. Klienci korzystający z naszych usług cenią sobie terminowość i solidność wykonywanych zleceń. Trudniąc się odbiorem odpadów, bierzemy pod uwagę i spełniamy wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Oferujemy odbiór każdego rodzaju odpadu włączając również te powstałe przy pracach remontowo-budowlanych. Firma City Recykling w swojej szerokiej ofercie posiada również transport przedmiotów wielkogabaretowych. Naszą markę budujemy uwzględniając zasady ekologii, przez co współpracujemy z czołowymi firmami specjalizującymi się w recyklingu.

Usługi świadczymy na terenie największego miasta wielkopolski, a także pobliskich miejscowości. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych usług, cieszymy się zaufaniem klientów, którzy niejednokrotnie polecają nas

Kontener odpadów budowlanych – cennik wywozu

 

Kontenery  odpady budowlane – zmieszane
Cena

 

Kontener odpady budowlane – zmieszane 1,5 metra x
Kontener odpady budowlane – zmieszane  2 metry

Kontener odpady budowlane – zmieszane 3 metry

x

x

Kontener odpady budowlane – zmieszane  4 metry

Kontener odpady budowlane – zmieszane 6 metrów

x

x

Kontener odpady budowlane – zmieszane  8 metrów

Kontener odpady budowlane – zmieszane 10 metrów

x

x