Wywóz gruzu i odpadów z załadunkiem w Poznaniu

Odpady o niestandardowym typie mogą być przyczyna wielu problemów. Powstają przede wszystkim przy okazji remontu lub budowy. Tego typu śmieci nie powinno się umieszczać w przydomowych śmietnikach. Wszystkim, którzy zastanawiają się jak pozbyć się niechcianego gruzu proponujemy nasze profesjonalne usługi w Poznaniu i okolicach.Swoją działalność przy odbiorze gruzu opieramy na zasadach ekologii. Jeśli tylko to możliwe przekazujemy gruz wyspecjalizowanym firmom recyklingowym, które w dalszych procesach przekształcają go.

Oferowany wywóz obejmuje przede wszystkim Poznań oraz okoliczne miejscowości. Posiadamy stosowne maszyny, które umożliwiają szybko i sprawnie przetransportowanie odpadów pobudowlanych.

Działalność firmy City-Recykling opieramy przede wszystkim o zdobycie zaufania naszych klientów i spełnienie ich wszelkich oczekiwań. Gwarantujemy odbiór gruzu w ustalonym przez Państwa terminie z każdej miejscowości zlokalizowanej w pobliżu stolicy województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do współpracy.

Wywóz gruzu Poznań, powstały przy okazji prac remontowo-budowlanych, przysparza wielu problemów. Odpady tego rodzaju nie powinny być wyrzucane do przydomowych śmietników. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi wywozu niechcianego gruzu na terenie Poznania i okolic.

W Poznaniu wywóz gruzu oferuje wiele podmiotów, jednak w przypadku naszej firmy mają państwo stuprocentową pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zasadami ekologii. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi przedsiębiorstwami recyklingowymi, które dbają o prawidłową utylizację powierzonych im odpadów. Nasza firma  posiada specjalistyczne maszyny, które dają możliwość szybkiego i sprawnego przetransportowania pobudowlanych odpadów.

Nasze działania koncentrujemy głównie na zaufaniu klientów, które zdobywamy spełniając ich wszystkie zalecenia. Zawsze gwarantujemy terminowy i profesjonalny odbiór różnego rodzaju gruzu z każdej lokalizacji w pobliżu stolicy wielkopolski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Rodzaje gruzu i odpadów, które wywozimy:

Odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika)

  • Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów
  • Gruz ceglany
  • Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia
  • Zmieszane lub wysegregowane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia zawierające substancje niebezpieczne
  • Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06
  • Usunięte tynki, tapety, okleiny itp.
  • Odpady z remontów i przebudowy dróg

 

Kontenery na gruz – cennik wywozu

 

Kontenery na gruz Cena
Kontener na gruz 1,5 metra x
Kontener na gruz 2 metry x
Kontener na gruz 6 metrów x
Kontener na gruz 8 metrów x